Сплетіння радісного дитячого та квіткового розмаю останнім дзвінком вливається у кожну душу. Бо кожен з нас колись був, чи є, чи буде учнем. І тому свято останнього дзвоника є завжди особливим. Це свято і радісне, і сумне водночас. Радісне, бо для багатьох дітлахів цей довгоочікуваний дзвоник сповіщає про три безжурних літніх місяці свободи, а сумний для тих, хто прощається з дитинством і вступає в доросле життя.

На початку лінійки дзаступник директора школи з НВР Паровенко Наталя Едуардівна привітала всіх зі святом і за гарною традицією тут було нагороджено кращих вихованців - переможців різних змагань та конкурсів подяками та дипломами. Ніхто з учнів не був забутий, кожен успіх у навчанні, конкурсах, дисципліні був відмічений. Прозвучали слова привітання і від наших гостей.

 

І, як завжди, героями свята були випускники. Незвичайно тихі, гарні і такі рідні стояли вони перед шкільним строєм ховаючи і сльози, говорили свої прощальні слова подяки вчителям, вихователям і всім працівникам школи які стільки праці, терпіння і доброти вклали в їхні душі, тіла і серця.